B_Empire
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
B_Empire

The B_Empire strikes back!!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lilantra
paliooos
paliooos
Lilantra


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 87
Τόπος : Athens
Registration date : 11/04/2008

Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα   Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα EmptyΔευ Μάης 05, 2008 2:01 pm

Ερώτηση:
- Πώς μπορώ να μεταφέρω στρατό και πλοία σε μια συμμαχική πόλη και να μείνουν εκεί?

Απάντηση:
- Μπορείς με στρατιωτική συνθήκη αλλά δεν λειτουργεί. Προς το παρόν μόνο σε δική σου πόλη μπορείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christiano
member
member
christiano


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια - Πάτρα - Βρυξέλλες
Ασχολίες : PC - Graffiti - Βιβλία - Ταβλάκι ( με διδακτορικό)
Χιούμορ : Ασυγκράτητο
Registration date : 20/04/2008

Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα   Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα EmptyΔευ Μάης 05, 2008 2:53 pm

esto oti aurio arxisei na leitourgei i stratiotiki sunthiki (leme tora)
kai esto enas summaxos metaferei strato kai ploia se mia apoikia mou i to antitheto poios plironei tin sunturisi ton strateumaton?o kathenas ta dika tou i o paixtis pou exei dextei ta strateumata?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα   Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα EmptyΠαρ Μάης 09, 2008 2:03 pm

Έχω να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Αν παράγω όλο το στρατό μου σε μια πόλη Α και μετά τον μοιράσω στις αποικίες μου. Ποιος επιβαρύνεται με τη συντήρηση, οι αποικίες που θα τον δεχτούν ή η πόλη που τον κατασκεύασε;
Όποιος ξέρει απαντά, ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Στρατός - Συμμαχικά Στρατεύματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
B_Empire :: ΟΔΗΓΙΕΣ IKARIAM (FAQ)-
Μετάβαση σε: